Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 2 000,00 Kč a máte dopravu ZDARMA

1/2015

Zabezpečte svůj dům ještě před odjezdem na dovolenou

Každý z nás se do této situace dostane. Chystáme na dovolenou, dva týdny prázdnin před námi. Nastane balení a nakonec zalití květin. Byt zamkneme a celou dobu se modlíme, aby nás v době naší nepřítomnosti „nenavštívil“ zloděj, který by se chtěl obohatit na našem majetku. Proč si přidělávat zbytečně vrásky, když můžete včas zasáhnout?

Vykradených domů stále přibývá

Podle statistik je krádeží stále více, a to zejména v souvislosti s ročním obdobím. Léto je doslova ráj zlodějů. Není se čemu divit. Krásné počasí, prázdné domy a byty, to jsou ty nejlepší podmínky pro každého zloděje. Proto bychom se měli zaměřit na maximální zabezpečení svého obydlí, protože je to ten nejcennější majetek, který máme.

Jak tedy připravit byt či dům před odjezdem na delší dovolenou? Máme pro vás několik jednoduchých rad, které skutečně fungují.

Bezpečnostní zámky

Základem by měly být kvalitní vchodové dveře, s ohledem na vložku a kování. Odborníci upozorňují na to, že dveře a cylindrická vložka je to první, co zloděj zaznamená. Proto je důležité vybrat to nejlepší, co je na trhu.

Z čistě psychologického hlediska dávají zloději „přednost“ dveřím, s jejichž otevřením nebudou mít tolik práce. Samozřejmě vám nemůžeme zaručit, že je to zcela odradí, navíc dnes jsou zloději velmi „šikovní“ a dokážou si poradit prakticky s čímkoliv. Ale každé „ztížení“ vloupání se do domácnosti je plus pro vás. A obecně platí, čím více „překážek“ zloději podstrčíte, tím více chráníte svůj majetek.

Buďte v obraze i na cestách

Zabezpečení dveří však mnohdy nestačí. Mnohem účinnější jsou alarmy, které jsou dnes již na špičkové úrovni. Doporučujeme zaměřit se na alarmy značky GESOM, které vynikají kvalitou a spolehlivostí. Alarmy se dnes staly již běžnou záležitostí, ovšem mnoho lidí dává přednost levnější verzi nebo si je vyrábí „svépomocí“. Takové alarmy jsou nespolehlivé a často spíše rozčilují okolí častým houkáním bez důvodu.

Naopak profesionální alarmy GESOM jsou plně spolehlivé. Existují dva druhy alarmu do domu či bytu, a to drátový a bezdrátový. Drátový alarm je vhodný zejména do novostaveb a prostor, kde vám nebudou tolik překážet lišty, které skryjí dráty. Bezdrátové kabely jsou více komfortní. Ceny alarmu se liší podle toho, jaké funkce navíc budete požadovat. Bezdrátové alarmy jsou obvykle o něco dražší. Odpadá však složitější montáž a navíc nebudete muset řešit, kudy vést kabely a jak je schovat.

Všechny alarmy Gesom mají schopnost vás informovat za pomoci SMS zprávy nebo volání o tom, že se ve vašem domě nebo bytě něco děje. Pokud nechcete spoléhat pouze na tuto funkci, můžete zvolit ještě kameru. Systém alarmu jednoduše řídíte přes mobilní telefon nebo internet. Je to snadné, zvládne to opravdu každý. Navíc vybrané zabezpečovací systémy spolehlivě dokážou ochránit nejen váš dům, ale také otevřít garážová vrata.

A jak chráníte své obydlí vy?

Zkuste se tedy zamyslet nad tím, jak byste mohli co nejlépe zabezpečit své obydlí. Kvalitní vstupní dveře jsou standard, ale spolehlivý alarm to je jistota. Vyzkoušejte zabezpečovací alarmy Gesom.

 

 

Máme více než 8000 kusů položek ve vlastním skladu.

ALARM, GSM ALARM, DOMOVNÍ ALARM, OBJEKTOVÉ ALARMY, VENKOVNÍ KAMERY, KAMEROVÉ SYSTÉMY, VIDEOTELEFONY, PIR SVĚTLA, ČASOVÉ SPÍNAČE, POŽÁRNÍ ALARM, PLYNOVÉ ALARMY, VODNÍ ALARM, BAZÉNOVÝ ALARM, AUTOALARM

 

 

 

 

Copyright© 2008-2030