Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.

3/2015

Zabezpečte své obydlí za pomoci IP kamery

Chystáte se na dovolenou nebo potřebujete na delší dobu opustit svůj domov? Pak myslete na vhodné zabezpečení svého majetku. Zloději si rádi vytipují domy a byty, které jsou delší dobu opuštěné. Podobné je to také v případě kanceláří nebo podniků. Komfortní řešení představuje jednoduchá IP kamera, která vysílá obraz přes počítačovou síť. Uživatelé tak mohou snadno sledovat a zpracovávat obraz z kamer na jakémkoliv počítači. Je to snazší, než si myslíte.

Videoukázky a prezentace přes IP kamery

Technika jde stále kupředu, zejména pak v oblasti přenosných sítí a digitalizace videosignálu. Důkazem toho jsou stále více se prosazující IP kamery. Jaký je rozdíl oproti běžným kamerám? V pouzdře je kromě klasické analogové kamery integrován také videoserver. Ten má za úkol zajistit digitalizaci a komprimaci videosignálu a též připojení videokamery k počítačové síti.

Videokamery je však třeba odlišovat od takzvaných web-kamer, které lze koupit za „pár stovek“ v obchodech s elektrem. Tyto kamery jsou jen pouhé náhražky, které nemají vestavěný videoserver. Pro připojení k síti pak budete potřebovat počítač, který je vybavený videokartou nebo USB rozhraním a aplikačním software. To by bylo pro většinu zákazníků velmi komplikované. Proto je lepší se zaměřit na opravdu kvalitní výrobky, které vám poskytnou maximální komfort.

IP kamery se často používají jaké takzvané online kamery k přímému přenosu na internetu. Například při sledování dopravy, předpovědi počasí nebo různých reportáží. Obraz může sledovat kterýkoliv uživatel, jež má připojení k LAN nebo k internetu.

Vyzkoušejte model GESOM

Pozornost si zaslouží model GESOM. Za velmi příznivou cenu vám nabídne vzdálený dohled na střežený objekt. Kromě toho má velmi pokročilé funkce, jakými jsou například streamování po internetu či sledování prostřednictvím chytrého telefonu.

Tato kamera vám umožní mít majetek pod dohledem ve dne v noci. Připojit se můžete za pomoci jediného kabelu, a to klasického síťového kabelku s konektorem Rj-45. Výrobce nabízí také aplikaci pro mobilní telefony s iOS či s Androidem. Díky tomu můžete mít výstup z kamery na očích kdykoliv budete potřebovat.

Značka, která má tradici

IP kamery GESOM náleží k předním světovým výrobcům CCTV techniky a elektronických a polovodičových součástek. Značka je zároveň držitelem certifikátu řízení jakosti ISO 9001. Celosvětového věhlasu se firmě dostalo také díky digitálním videorekordérům, které jsou dostupné za bezkonkurenční ceny a přitom ve velmi dobré kvalitě. V současné době se výrobce zaměřuje také na výrobu IP kamer. Také ty se vyznačují vysokou kvalitou za příznivé ceny. Výrobky jsou velmi spolehlivé. Zákazníci mohou vybírat z pestrého sortimentu síťových kamer, od jednoduchého modelu určeného pro vnitřní prostředí, až po venkovní IP kameru.

 

 

 

Máme více než 8000 kusů položek ve vlastním skladu.

ALARM, GSM ALARM, DOMOVNÍ ALARM, OBJEKTOVÉ ALARMY, VENKOVNÍ KAMERY, KAMEROVÉ SYSTÉMY, VIDEOTELEFONY, PIR SVĚTLA, ČASOVÉ SPÍNAČE, POŽÁRNÍ ALARM, PLYNOVÉ ALARMY, VODNÍ ALARM, BAZÉNOVÝ ALARM, AUTOALARM

 

 

 

 

Copyright© 2008-2030