Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
  1. Úvod
  2. Poradna
  3. Každý domov potřebuje bezpečí
Každý domov potřebuje bezpečí

 

Každý domov potřebuje bezpečí

16.11.2010 | DTF Company, s.r.o., napsali o nás.

Od chvíle, kdy člověk začal shromažďovat majetek, začal cítit potřebu jej také chránit. A nejen majetek, ale celkově zajistit bezpečí pro svůj domov a svou rodinu. Žijeme ve 21 století, a stejně jako lidé před tisícem let potřebujeme bezpečí a vědomí, že náš domov je zajištěn.

 

Když v dávné minulosti některý vladař dobyl území, rozdělil půdu velitelům své armády a sám se stal králem. Z potomků velitelů se postupem času staly šlechtické rody. A jaká byla první věc, kterou musel takový velitel na svém území udělat, pokud se chtěl dožít zítřka? Musel postavit opevněné místo, kde mohl žít v bezpečí on i jeho rodina. První tvrze byly postaveny z neopracovaných kmenů stromů a obklopeny trnitými keři, a teprve po mnoha stoletích se přebudovaly na kamenné hrady.

Bezpečí ovšem nehledal jen panovník, ale i lidé ve vesnicích, kteří se potřebovali chránit před loupeživými nájezdníky. Proto při vesnicích vznikaly rotundy či rondely - kruhové kamenné stavby, které sloužily jako pevnost pro úkryt lidí a ochranu zásob před zloději a škůdci.

 

 

Dnešní zloději už nepřijíždí v tlupách na koních a nemávají nad hlavou mačetou. Přichází tiše, dlouho před svým příchodem pozorují kýžený objekt a tipují, kdy bude nejvhodnější svůj lup provést. Stojí i ve vaší ulici stojí zaparkovaný vůz, ve kterém i přes noc sedí neznámý člověk? Proč asi?

Žijeme v době, kdy organizované gangy zlodějů dochází na své vlastní "univerzity" a studují, jak překonat zámek Vašich dveří, jak se dostat přes zavřené okno, aniž by je někdo spatřil nebo uslyšel. Chaty, domy, panelové byty, průmyslové budovy, to vše patří do jejich portfólia. Zdolávání zámků, mříží a bezpečnostních dveří studují a učí se ve svých školách. Dokazují to každodenní zprávy a osobní zkušenosti mnoha lidí, které postihl tento nekalý živel.

 

 

Podle některých průzkumů dokáže 60% profesionálních zlodějů překonat bezpečnostní dveře za méně než 4 minuty. Zloděj ví, co ho čeká za dveřmi sídla, které je moderní verzí nedobytné tvrze. Čeká ho alarm, padací mříže, okamžité avízo bezpečnostní službě na pult centralizované ochrany a policie. Zloděj také ví, co najde za dveřmi běžného bytu nebo rodinného domu. Ví, že tam bude Váš majetek, který může odnést. Nebo tam zastihne i Vaše děti?

Každý domov dnes potřebuje bezpečí,“ říká jednatel společnosti DTF Company s.r.o., pan David Fölkel. Společnost DTF Company s.r.o. se podílí na zabezpečení zásadních budov po celé ČR, včetně objektů, které vlastní Vězeňská služba České republiky.

Hledali jsme řešení i pro běžné panelové byty a domy,“ říká dále pan Fölkel. „Dnes naše společnost může poskytnout adekvátní zabezpečení prakticky komukoli. Vrtání do zdiva nebo porušování omítky není vůbec nutné, a to je zásadní například pro byty v pronájmech, kde takové úpravy ani nejsou možné. Naše zařízení si navíc nájemníci po vypršení doby jejich nájmu mohou odnést s sebou do nového bytu a zde znovu instalovat."

 

 

Instalaci takového systému zvládne prakticky kdokoli. Jednotlivá čidla a senzory stačí prostě zavěsit na zeď, stejně jako obraz nebo plakát. Když je vše nastaveno, celý bezpečnostní systém se zapne dálkovým ovladačem podobně jako centrální zamykání vozu. V okamžiku zapnutí se jednotlivé části systému samy navzájem propojí dálkově a vytvoří dokonale kontrolovaný prostor. Svým majitelům bezpečnostní systém zasílá informace na mobilní telefon, a to nejen o vloupání, ale třeba i o tom, kdy odešly Vaše děti do školy, zda jsou zavřená okna, není puštěná voda, neuniká plyn, nebo zda nedošlo k požáru. Podobně jako své majitele může systém uvědomit také bezpečnostní službu, která proti případnému pachateli zasáhne.

Systém umožňuje celou škálu variant a možností rozšíření, a tak může být instalován i ve firmách, včetně kamerového systému, který může být také bezdrátový. Tento systém je navíc možné uplatnit i v objektech, kde není zavedena elektřina. Zabezpečit lze jakkoli malý nebo velký prostor, od garsonky až po průmyslové haly. Pokud se zájemce chce s možnostmi našeho systému blíže seznámit, není nic jednoduššího, než si telefonicky objednat konzultaci a předvedení zabezpečení přímo u sebe doma nebo ve své firmě.

 

 

Cesty k bezpečí jsou různé. I dnes nacházíme nové způsoby jak opevnit svůj domov. Už nestavíme hradby a nehloubíme hradní příkopy. Dnešní zloději jdou s dobou a bezpečnostní GSM systémy zrovna tak. Žijeme v době mobilní komunikace a vždy je dobré vědět, že Váš domov a rodina jsou v bezpečí. Pomocí bezpečnostního GSM systému a svého mobilního telefonu můžete svůj dům střežit, i když jste stovky kilometrů daleko.

 

 

Na pozůstatcích rotund a hradů vidíme, kolik námahy byli ochotní lidé v minulosti vynaložit, aby získali alespoň trochu pocitu bezpečí. Dnes je bezpečí dosažitelné pro každého, kdo cítí, že ho potřebuje. Není už výsadou vyvolených.

 

Je to věc priorit. Volba mezi oprávněným pocitem bezpečí a prázdnou útěchou, že se snad nic nestane. Proto si přejme dostatek moudrosti, abychom podnikli potřebné kroky včas a později nelitovali své nerozhodnosti. Postavme svůj hrad a nedejme šanci těm, kdo by se chtěli přiživovat na našem životě a našem domově. Každý může, jen škoda, že ne každý udělá rozhodný krok včas. Buďte moudří a zabezpečte svůj domov včas.

 

 

Máme více než 8000 kusů položek ve vlastním skladu.

ALARM, GSM ALARM, DOMOVNÍ ALARM, OBJEKTOVÉ ALARMY, VENKOVNÍ KAMERY, KAMEROVÉ SYSTÉMY, VIDEOTELEFONY, PIR SVĚTLA, ČASOVÉ SPÍNAČE, POŽÁRNÍ ALARM, PLYNOVÉ ALARMY, VODNÍ ALARM, BAZÉNOVÝ ALARM, AUTOALARM

 

 

 

 

Copyright© 2008-2030