Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 2 000,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
 1. Úvod
 2. Poradna
 3. Výběr a druhy alarmů
Alarmy do domu - výběr a druhy
Alarmy do domu - výběr a druhy

Šetřili jste si několik let na Váš vysněný dům, je tedy pochopitelné, že chcete mít jistotu jeho ochrany před zloději a vandaly, kteří se rádi vloupávají do domů. Moderní bytové alarmy představují pomocníka, který pomůže spolehlivě ochránit Váš majetek.

Elektronické zabezpečení a kamerové systémy představují v současné době nejlepší ochranu před zloději a vandaly. Pro kvalitní zabezpečení domu i zabezpečení bytu se nejčastěji instaluje alarm a kamery. Při zabezpečení domu je vhodné uvažovat i o zabezpečení venkovních prostor.

Zabezpečovací systémy pro domy, byty jsou již i v bezdrátové (radiové) variantě. Při zabezpečení domu je mnohdy zabezpečovací zařízení vhodné instalovat pomocí kabelů. Alarmy a kamerové systémy potom nepotřebují měnit baterie, protože alarm i kamerový systém je napojen na elektrický rozvod v domě, bytu.

Bezpečnostní systémy a zabezpečovací technika pro střežení venkovních prostor obsahují zabezpečovací zařízení a bezpečnostní čidla i detektory, které jsou vodotěsné a upravené tak, aby zbytečně nevyvolávaly falešné alarmy.

Zabezpečovací systémy současnosti

Alarmy se za poslední desetiletí staly běžnou součástí vybavení firem, ale i domácností. Jejich funkce nekončí u zjištění případného pachatele, vandala, ale umožňují také spínat topení pomocí SMS zprávy, informovat o záplavě v objektu nebo kontrolovat příchod i odchod dětí do školy.

Důvody, proč si nechat instalovat alarm do domu

 • Ochrana majetku a ochrana osob je v současné době velmi potřebná, vzhledem k rostoucí kriminalitě.

 • Pocit bezpečí a jistoty.

Co Vám zajistí spolehlivou ochranu domu

Pouze kvalitní zabezpečovací systémy a jejich odborná instalace vám zajistí spolehlivé zabezpečení vašeho majetku.

Alarmy do domu dnes nahrazují klasické vyvolání poplachu pomocí sirény při napadení nemovitosti. Jedná se o signalizaci poplachu přes přenosové zařízení směrem k majiteli na mobilní telefon či na pult centrální ochrany některé z bezpečnostních agentur. V případě napadení vyjíždí na místo speciální zásahová jednotka hlídací agentury. Přenos na pult je pomocí telefonní linky, GSM sítě, rádiové linky atd.

Čím se vyznačují zabezpečovací systémy GESOM.

Letitým prodejem

Vysokou spolehlivostí

Vyspělými funkcemi

Schválení k provozu v ČR

Záručním a pozáručním servisem

Zárukou 36 měsíců

Širokým sortimentem s možností výroby netradičních komponentů

Vybírejte kvalitní zabezpečovací systém

Někteří zákazníci žádají od firem, prodejců elektronické zabezpečení až poté, co byly vykradeni. Následně pak narychlo hledají "nějaký" elektronický zabezpečovací systém na trhu, který je ve většině případů nespolehlivý. To se bohužel projeví po krátkém čase, kdy zabezpečovací systém začne například falešně informovat uživatele o stavu systému planými poplachy.

Z nabídky www.bezpecnydum.cz

 • Požárni alarmy
 • Vodní alarmy
 • Plynové alarmy
 • Dětská a osobní bezpečnost
 • Kamerové systémy
 • Videotelefony
 • Repasované alarmy                                                                                                                    

Pokud bude zabezpečovací systém napojen na bezpečnostní agenturu, vzniká tím současně  nemalý finanční výdaj za výjezd zásahové jednotky. Po těchto problémech a nevstřícném jednání některých montážních firem, zákazník může přestat zabezpečovací systém využívat, což je škoda. A současně je to opět šance pro zloděje a vandaly. Vyvarujte se tedy levným a neznačkovým alarmům, v internetovém obchodě www.bezpecnydum.cz Vám nabízí prodlouženou záruku až na 3roky.

Parametry, podle kterých vybírat alarm do domu

 • O jaký typ zabezpečovacího zařízení máte zájem - alarm do domu, alarm do bytu, zabezpečení chaty, chalupy, garáže aj.
 • Klasický drátový nebo bezdrátový zabezpečovací systém.
 • Zabezpečení celého objektu nebo pouze vybraných místností, pater.
 • Počet pohybových detektorů pro objekt - počítejte s tím, co místnost, to jeden pohybový detektor. Dosah detektoru je zhruba 13 m a úhel záběru 110°.
 • Počet vstupů do domu - počet využívaných vstupů je shodný poté s počtem klávesnic Vašeho zabezpečovacího zařízení.
 • Způsob komunikace zabezpečovacího zařízení - siréna, přenesení poplachu na pult centralizované ochrany, poslání SMS zprávy na mobil, kombinace jednotlivých komunikací aj.
 • Možnost připojení alarmu na pult centralizované ochrany.

Druhy alarmu

 • Klasický drátový alarm - jedná se o zabezpečovací zařízení, kdy jsou navzájem propojeny kabely, kterými se přenáší napájecí napětí a veškeré informace. Klasické drátové alarmy jsou většinou levnější než bezdrátové alarmy, ovšem na druhou stranu se prodraží jejich instalace kabeláže a zapojení detektorů. Při klasickém alarmu můžete kombinovat komponenty několika výrobců v jedné instalaci. Výhodou klasického alarmu je to, že nemusíte myslet na včasnou výměnu baterií ve snímači. Na druhou stranu je však zapotřebí nechat si provádět preventivní prohlídky zabezpečovacího systému.
 • Bezdrátový alarm - tyto alarmy mezi sebou komunikují rádiově. Snímače jsou napájeny z baterií. Instalace bezdrátového alarmu je rychlá, čistá, levná. Výsledný vzhled interiéru není nijak narušen instalačními lištami. Bezdrátové alarmy mají také tu výhodu, že při Vašem přestěhování, si můžete vzít zabezpečovací systém jednoduše s sebou, do nového domu, bytu. Je však třeba počítat, pokud se rozhodnete pro bezdrátové alarmy, že musíte včas a pravidelně měnit baterie.

 

Výhody alarmu do domu

 • Zabezpečení domu proti zlodějům, vandalům.
 • Instalace alarmu v domě je rychlá.
 • Snadná obsluha alarmu.
 • Zabezpečená nemovitost alarmem většinou odradí zloděje a vandaly od nezvané návštěvy.
 • Systém Vám posílá pomocí SMS hlášení o stavu objektu v době Vaší nepřítomnosti.
 • Alarm lze napojit na pult centralizované ochrany.
 • Pojišťovny zohledňují i při vzniklé škodě fakt, zda jste měli nebo neměli nainstalován alarm.

Průběh zavedení alarmu do domu

 • Vámi vybraná firma Vám připraví řešení zabezpečení domu, bytu na míru.
 • Firma Vám vypracuje cenovou nabídku, a to včetně různých variant řešení.
 • Firma provede samotnou montáž alarmu podle Vámi zvolené varianty.
 • Samozřejmostí by měla být záruka, poradenství a servis.

Montáž alarmu do domu

Zakoupený alarm je vhodnější, aby Vám namontovala specializovaná firma na tuto problematiku, a to z důvodu, aby byl alarm skutečně spolehlivý. Navíc, pokud si necháte alarm namontovat od Vámi vybrané firmy, pojišťovny poskytují při profesionální instalaci výraznou slevu na pojistném. Neprofesionálně zajištěný byt vám může přinést překvapení ve formě krácení pojistného při pojistné události.

Pronájem zabezpečovacího systému

Pokud potřebujete pouze na určitý čas ochránit Váš objekt před případnými zloději a nevyplatí se Vám tak pořizovat nastálo alarm, můžete využít i možnosti pronájmu zabezpečovacího systému.

Možnosti výstupů signalizace alarmu

Jakmile je narušen Váš soukromý objekt, alarm Vás může na zloděje a vandaly upozornit:

 • Akustickým a optickým signálem - siréna, blikače
 • Automatickým telefonním hlásičem
 • GSM bránou
 • Pomocí internetu, počítačové sítě aj.

Alarm & cena

V současné době již alarmy nejsou řešením pouze pro movité, jsou cenově dostupné skutečně každému. Cena se odvíjí od počtu čidel, a to, zda je použit klasický nebo bezdrátový alarm.

Vhodná doba pro namontování alarmu do domu

V případě, že jste ve fázi stavění, respektive dokončování domu, je ideálním začátkem montáže alarmu do domu v okamžiku montáže silnoproudu. Jednotlivé komponenty pro alarm do domu jsou tak propojeny kabelem pod omítkou. Alarm od domu má poplachové výstupy houkačku nebo napojení na pult centralizované ochrany, nebo kombinace obou. Alarm do domu dokáže také chránit, otevírat garážová i vjezdová vrata.

V případě, že jste se nastěhovali do již hotového domu, nebo jste se rozhodli pro alarm domu, až po jeho stavbě, nevadí, použijte bezdrátový systém.

 

 

 

 

Máme více než 8000 kusů položek ve vlastním skladu.

ALARM, GSM ALARM, DOMOVNÍ ALARM, OBJEKTOVÉ ALARMY, VENKOVNÍ KAMERY, KAMEROVÉ SYSTÉMY, VIDEOTELEFONY, PIR SVĚTLA, ČASOVÉ SPÍNAČE, POŽÁRNÍ ALARM, PLYNOVÉ ALARMY, VODNÍ ALARM, BAZÉNOVÝ ALARM, AUTOALARM

 

 

 

 

Copyright© 2008-2030